2 czerwca naszą zerówkę odwiedziła pani Agnieszka Hudecka z Gminnej Biblioteki Publicznej w Osieku. Dzieci z ogromnym zainteresowaniem wysłuchały bajkę pt. „Lot Osvalda”, a następnie wykonały z filcu kolorowe ptaszki „Fiu Fiu”. Na zakończenie wszyscy otrzymali w prezencie książeczki, co sprawiło dzieciom wiele radości. Dziękujemy za inspirujące spotkanie! Katarzyna Czarnik
Laureaci konkursów organizowanych przez Młodzieżowy Dom Kultury w Oświęcimiu
2.06.2026 r. w Młodzieżowej Piwnicy Artystycznej w Oświęcimiu odbyło się podsumowanie konkursów organizowanych przez Młodzieżowy Dom Kultury w Oświęcimiu. W VII Powiatowym Konkursie „Ortograficzny i Interpunkcyjny As” uczniowie “Dwójki” wykazali się wiedzą i osiągnęli bardzo dobre wyniki. I miejsce Lidia Płonka z klasy VIIb II miejsce Ewa Tobiczyk z klasy VIIb III miejsce Jakub Lis […]

