Laureaci konkursów organizowanych przez Młodzieżowy Dom Kultury w Oświęcimiu

2.06.2026 r. w Młodzieżowej Piwnicy Artystycznej w Oświęcimiu odbyło się podsumowanie konkursów organizowanych przez Młodzieżowy Dom Kultury w Oświęcimiu.

W VII Powiatowym Konkursie „Ortograficzny i Interpunkcyjny As” uczniowie “Dwójki” wykazali się wiedzą i osiągnęli bardzo dobre wyniki.

I miejsce Lidia Płonka z klasy VIIb

II miejsce Ewa Tobiczyk  z klasy VIIb

III miejsce Jakub Lis z klasy VIII

W XVI Powiatowym Konkursie Czytelniczym „Nasze lektury” uczestniczyło kilkunastu uczniów z klas IV – VI.

I miejsce w IV etapie dotyczącym znajomości filmu „Percy Jackson i bogowie olimpijscy” zajęła Pola Rusin z klasy Vb

Uczestnikom gratulujemy wiedzy,  p. Marcie Tobiczyk dziękujemy za wykonanie zdjęć.

M.K.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *