Laureaci konkursów organizowanych przez Młodzieżowy Dom Kultury w Oświęcimiu
2.06.2026 r. w Młodzieżowej Piwnicy Artystycznej w Oświęcimiu odbyło się podsumowanie konkursów organizowanych przez Młodzieżowy Dom Kultury w Oświęcimiu.
W VII Powiatowym Konkursie „Ortograficzny i Interpunkcyjny As” uczniowie “Dwójki” wykazali się wiedzą i osiągnęli bardzo dobre wyniki.
I miejsce Lidia Płonka z klasy VIIb
II miejsce Ewa Tobiczyk z klasy VIIb
III miejsce Jakub Lis z klasy VIII
W XVI Powiatowym Konkursie Czytelniczym „Nasze lektury” uczestniczyło kilkunastu uczniów z klas IV – VI.
I miejsce w IV etapie dotyczącym znajomości filmu „Percy Jackson i bogowie olimpijscy” zajęła Pola Rusin z klasy Vb
Uczestnikom gratulujemy wiedzy, p. Marcie Tobiczyk dziękujemy za wykonanie zdjęć.
M.K.







